Emine Öğretmen 1 yaşındaki bebeğiyle cezaevinde..

800

Yaklaşık 10 ay önce iki aylık bebeğiyle gözaltına alınıp savcılık sorgusu sonrasında imza karşılığı şartılı serbest bırakılan Emine Toraman bugün Yalova Adliyesindeki Mahkemesinde bir yaşındaki çocuğuyla birlikte tutuklandı…

14 aydır eşi cezaevinde olduğu için zor günler geçiren Emine öğretmen iki çocuğuyla ayakta kalmaya çalışıp görüş günlerinde Bursa’daki evinden cocuklarıyla Kocaeli’ne gidiyordu..

Hakkında, KHK ile kapatılan Özel Okulda ögretmenlik yapması ve hiç kullanmadığı Bylock’tan dolayı geçen sene Kasım ayında soruşturma başlatılmış ve iki aylık bebeğiyle günlerce nezarette bekletilmişti..

Çocuğunun nezarette rahatsızlığı ve iki aylık olmasından dolayı savcılık tarafından şartlı serbest bırakılan Emine T. ögretmene geçen sene polis memurlari “Çocuğuna dua et bırakıldın.. Çocuğun yaşı dolunca TUTUKLANACAKSIN” tehdidinde bulunmuşlardı….

1 yaşını doldurduğu için bebeğiyle Yalova’da mahkeme sonrası tutuklandı. Emine Toraman 1 Yaşındaki çocuğu ile tutklandı. 1 yasindaki Saliha bebek artık annesi ile cezaevinde … 6 yasindaki Nesibe ise anneannesinde kaldi…

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here